Підготовка до ЗНО з Англійської мови

Підготовка до ЗНО з Англійської мови — важлива складова успішного проходження підсумкового іспиту перед вступом до ВНЗ. Англійська мова – це один із найскладніших іспитів для випускників шкіл, ліцеїв, гімназій. Правильно вирішити всі завдання та уникнути складнощів допоможе ретельна своєчасна систематична підготовка.

ЗНО з англійської мови включає такі аспекти: перевірка навичок читання, письма, умінь використання мови та аудіювання — на цьому будується і програма іспиту, і програма підготовки (курсів). Щодо термінів підготовки до зовнішнього незалежного тестування: чим раніше розпочнеться підготовка — тим краще. Якість та результативність навчання на курсах залежать від базового рівня володіння мовою, навчання та бажання кожного учня. Для підготовки з нуля знадобиться набагато більше часу. Послідовність, своєчасність, систематичність, завзятість, старанність та хороша школа – гарантія позитивного результату на іспиті.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Курс підходить:

Для учнів: 9-11 класів
Дізнатися свій рівень

Початок курсу:

Старт навчання у вересні;
(Набір йде безперервно!)

Тривалість:

Навчання: 9-10 місяців;
(Можливо приєднання)

Групи:

Від 6 до 8 осіб;

Заняття | Графік:

2 заняття на тиждень
Пн., Ср. або Вт., Пт.;

Час занять:

Початок о 16:00; (Одне заняття - 120 хв.)

Навчальні матеріали:

Надає центр

Формат та вартість курсу


Програма курсу

  • 1. Тестування та визначення рівня підготовки студентів;
  • 2. Систематизація отриманих у школі знань учнів;
  • 3. Ознайомлення зі структурою іспиту;
  • 4. Опрацювання всіх форм завдань ЗНО;
  • 5. Закріплення матеріалу з моделюванням ситуацій, діалогів та текстів;
  • 6. Проходження тестів, максимально наближених до програми ЗНО.

Курси підготовки до ЗНО з Англійської мови в Одесі в навчальному центрі Number One

Підготовчі заняття — курси підготовки до ЗНО з англійської мови — сприяють не тільки ретельному опрацюванню екзаменаційного матеріалу минулих років, а й отриманню нової, цікавої та корисної інформації. Відвідуючи уроки, дитина навчиться правильно говорити, писати, сприймати на слух і читати, а також набуде навичок роботи у стресових ситуаціях.

Курси підготовки до складання іспиту з іноземної мови передбачають створення малокомплектних груп (від 6 до 8 осіб) для учнів 9-11 класів, а також можливе індивідуальне навчання. Заняття проводяться 2 рази на тиждень, кожне з яких триває 2 години. Навчання відбувається у різних формах: спілкування, дискусії, діалоги, тести, лекції тощо. Викладачі використовують різноманітні інструменти для якісної подачі матеріалу, тому кожному учню легко, просто та цікаво відвідувати курси Number One Language Center в Одесі.

Оцінювання готовності до ЗНО відбувається за такими критеріями: уміння працювати з текстами, ідіоматичними висловлюваннями, уміння вибудовувати синонімічний ряд слів, читати, писати, говорити, розуміти на слух та вміти перефразувати. Сформована лексична база на гідному рівні, розуміння граматики та вміння її використовувати – важливий фактор перед тестуванням та складанням іспиту (ЗНО). Педагоги допомагають абітурієнтам правильно розставляти пріоритети при виконанні завдань, виділяти найважливіше, розраховувати відведений час — це також позначається на успішності проходження ЗНО Англійською мовою.

Існує безліч додатків для смартфонів та планшетів на англійській мові. Вони підходять для додаткової підготовки, формують інтерес до вивчення, розвивають уважність, поповнюють словниковий запас. Чим більше англомовних матеріалів (фільми, вебінари, онлайн-уроки) буде використано, тим краще та вище буде оцінка на іспиті.

ЗНО з англійської мови: специфіка, структура та підготовка

Завдання на іспиті мають певну структуру:

  • Читання (Reading);
  • Використання мови (Use of English);
  • Листування (Writing);
  • Аудіювання (Listening).

Час, відведений на складання іспиту, обмежений і становить 150 хвилин. Екзаменаційна робота має інструкцію щодо заповнення бланків. На курсах підготовки цей момент викладачі також враховують та опрацьовують, оскільки виправлення чи неправильне заповнення роботи може суттєво знизити підсумковий бал.

Завдання ЗНО — досить складні, та не завжди зрозумілі. На курсах Англійської мови викладач допоможе розібратися зі структурою, типами завдань, формою заповнення бланків відповідей і підготуватися психологічно. Навіть діти, які знають Англійську мову, можуть просто розгубитися.

Відгуки про нас

Для кого цей курс?

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Для школярів, яким потрібно підвищити рівень знання Англійської для здачі ЗНО.

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Для учнів старших класів, які бажають успішно здати ЗНО з англійської мови.

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Для учнів, яким потрібна попередня підготовка та ознайомлення з формами завдань.

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Для абітурієнтів, які бажають набрати максимальний бал на іспиті.

Після проходження курсу


Підготовка школярів до ЗНО з Англійської мови у «Number One Language Center»

Успішно скласти іспит з англійської мови (ЗНО) можливо за умови набору необхідної кількості балів. Для досягнення результату слід використовувати як самостійну підготовку, так і групові заняття з викладачами/репетиторами.

Центр вивчення англійської мови Number One Language Center проводить підготовку до ЗНО (англійська мова), використовуючи актуалізацію існуючих знань, систематизування та аналіз отриманої інформації на уроках. Цей комплексний підхід дає змогу отримати ефективний результат за невеликий проміжок часу. Враховуючи рекомендації педагогів, а також регулярно відвідуючи уроки та виконуючи домашні завдання, ЗНО зкладе кожен.

Всі підлітки, які займалися з викладачами мовного центру Number One, отримали високі бали та оцінки на ЗНО. Викладачі на курсах у деталях розбирають специфіку іспиту, список завдань та проводять проміжні тренування.


Записатися на консультацію (та курси) можна за телефоном, вказаним на сайті. У нас є не тільки висока якість, але й доступні ціни на навчання. Приходьте в мовний центр Number One та приводьте своїх дітей — наші педагоги допоможуть вам підготуватися до складання іспиту ЗНО!
Українська