КУРСИ РОЗМОВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ
[СТАНДАРТНИЙ КУРС]

Курси розмовної англійської підійдуть усім, хто у зв'язку із зайнятістю, або іншими обставинами не може дозволити собі приділити вивченню мови достатньо часу. У «Number One Language Center» на курсі розмовної англійської ви зможете за короткий період вивчити, підтягнути свої знання або підвищити рівень володіння мовою.

Курс складається з 6 рівнів, кожен з яких триває 3 місяці. Рівень визначається індивідуальним тестуванням і дозволяє точно визначити, з якого моменту треба приступати до навчання, не починаючи все спочатку. І що найважливіше - навчаючись на курсі розмовної англійської - ви отримуєте максимум цікавого, корисного і необхідного навчального матеріалу, перебуваєте в англомовному середовищі і постійно тренуєте навички грамотної мови.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

Курс підійде:

для студентів з рівнем Beginner і вище
Дізнатися свій рівень

ПОЧАТОК СЕМЕСТРУ:

05-12.07.2021

Тривалість курсу:

3 місяці
60 годин англ.

Групи:

8 - 12 осіб

Заняття | Графік:

2 заняття в тиждень
(по 120 хв.) | Вт., Чт.

Час на вибір:

11:00-13:00; 15:00-17:00;
17:00-19:00; 19:00-21:00;

Розмовні клуби:

2 рази на місяць, по 2 години,
по суботах;

ФОРМАТ КУРСУ

Курси розмовної англійської в Одесі з поглибленим вивченням

Розмовна англійська

Курси розмовної англійської в Одесі - прекрасна можливість для всіх, хто має певну базу знань і планує не тільки вдосконалювати свою англійську, а й підтримувати її на необхідному рівні. Програма навчання інтенсивних курсів розмовної англійської, розроблена викладачами центру «Number One», дозволить швидко і ефективно освоїти навчальний матеріал. Відвідуючи інтенсивні курси, ви зможете за короткий термін поліпшити навички розмовної англійської та впевнено спілкуватися не тільки в школі, але і за її межами.

ВЧИМО ВІЛЬНО РОЗМОВЛЯТИ АНГЛІЙСЬКОЮ

Вибираючи інтенсивні курси англійської «Number One», англійської мови у вашому повсякденному спілкуванні стане набагато більше. Адже ви будете освоювати весь необхідний граматичний і лексичний матеріал і, для максимально позитивного досягнення результатів, закріплювати його на практиці з моделюванням зрозумілих студенту реальних життєвих ситуацій. Інтенсивний курс англійської передбачає групові заняття 2 рази на тиждень по 120 хвилин і розмовні клуби (2 рази в місяць, в Сб. по 120 хв.) !

Для кого підходить цей курс?

Розмовна англійська

Для тих, у кого є базові знання англійської і бажання її вдосконалити.

Розмовна англійська

Для тих, у кого добре знання граматики і лексики, але не вистачає розмовної практики.

Розмовна англійська

Для тих, хто хоче практикуватися і підтримувати англійську на певному рівні.

Розмовна англійська

Для тих, хто хоче швидко і впевнено говорити, писати і спілкуватися з носіями мови англійською.

Після проходження курсу

Розмовна англійська

Розмовна англійська — ваш шлях до успіху

У світі, що нестримно змінюється, знання розмовної англійської мови вже давно перейшло з розряду бажаного в розряд необхідного і обов'язкового, і значно розширює життєві перспективи - будь то навчання за кордоном або ж більше високооплачувана робота. Викладачі «Number One Language Center» допоможуть в досягненні усіх поставлених цілей і єдина вимога до вас - не бійтеся почати вивчення розмовної англійської мови і не сумнівайтеся в тому, що зможете здолати мовний бар'єр!

Розмовна англійська з носієм мови Number One

Вивчаючи розмовну англійську, важливою складовою курсу є заняття з носієм мови . Програма навчання «Number One Language Center» розроблена таким чином, що носії мови з США закріплюють зі студентами пройдені теми не тільки на групових заняттях, але і на розмовних клубах. Це покращує сприйняття розмовної англійської на слух, і дає прекрасну можливість ознайомитися з усіма нюансами англійської мови безпосередньо в спілкуванні з носієм мови. До того ж, значно додає впевненості у власних силах, і ви вже не розгубитеся, якщо раптом до вас на вулиці звернеться іноземець.

Українська