Англійська для дітей в Одесі

Англійська для дітей в Одесі від Number One — кращий вибір для успішного майбутнього Вашої дитини!

Давно відомо, що діти в ранньому віці легко вивчають іноземні мови, легко вбирають нові знання і схильні до прояву самоконтролю і дисципліни при правильній мотивації. Вивчення англійської сприяє розвитку мислення, пам'яті, мови і уваги. А якщо задіяти ще фантазію і уяву - можна досягти приголомшливих результатів у вивченні іноземної мови як дошкільням, так і підлітком. Якщо Вас турбує питання, коли ж починати навчання, то у нас є одна проста відповідь - починати вивчати англійську мову дитині можна в будь-якому віці, головне робити це грамотно, з огляду на зовнішні чинники (мета, бажання, оточення, місце вивчення, методику) та індивідуальні особливості. Правильно підібрана школа, викладач і методика розкриють потенціал дітей будь-якого віку, допоможуть з мотивацією і постановкою цілей, до яких дитина буде йти. Наші професійні викладачі та спеціальний курс, орієнтований на дітей, школярів та підлітків , з унікальною методикою допоможуть відкрити вашій дитині захоплюючий і цікавий світ англійської мови.

З «Number One» Ваша дитина вивчить англійську швидко, легко і з великою цікавістю!


Вчи англійську легко і цікаво з Number One!

Унікальна програма для різних вікових груп!
Цікаві та веселі заняття. Навчання в активній та ігровій формі!
Досвідчені, креативні і талановиті викладачі!
Комфортний графік. Зручне розташування школи. Найкраща ціна!

Курси англійської для дітей та підлітків


Курси англійської мови для дітей в Одесі

Курси англійської мови для дітей в Одесі в школі Number One - відмінна можливість зануритися в навчальне середовище, отримати хороші знання, швидко підвищити свій рівень англійської мови і цікаво і весело провести час у дружному колективі!


Курс триває 8 місяців (12 годин на місяць), заняття проходять 2 рази на тиждень по 1,5 години. Групи формуються в кількості 6 осіб, щоб дітям було комфортно і з максимальною користю вчитися говорити, читати, писати і мріяти англійською без нудних завдань !

Навчання проходить у цікавій та пізнавальній формі з використанням коміксів, загадок, карток, ігор, відео та інших ігрових елементів. Записуючись на курси англійської для дітей в Number one, ви отримуєте сучасний курс з автентичними навчальними матеріалами британських видань Cambridge, Oxford, Pearson адаптованими під кожен вік. У нас немає сухої граматики - заняття проходять в живій подачі, з іграми, діалогами і зрозумілими завданнями, які формують гідний рівень знань.

Курси англійської для дітей, школярів та підлітків №1 в Одесі

Наші курси (навчальні програми та методики) розділені на наступні вікові групи:

  • Англійська для дітей від 6 років
  • Англійська для школярів від 9 років
  • Англійська для підлітків від 12 років

Це забезпечує індивідуальний підхід і якість навчання.

Залежно від віку підбирається індивідуальна програма, в якій є все: актуальні теми і питання для підлітків, надійна методологія, різноманітність подач, багато аудіо і відео супроводу. Ми надаємо широкий спектр можливостей, за допомогою навчальних і закріплюючих вправ, спілкування, ігор, завдяки яким курс набуваэ нових фарб і дітям стає цікаво вчитися. Наші викладачі легко знаходять спільну мову з усіма дітьми, легко захоплюють їх у процес навчання і мотивують рухатися далі.

Уроки англійської мови для дітей та підлітків в школі «Number One»

Уроки англійської мови для дітей в школі Number Onе - це захоплююче і приємне проведення часу, нові знання і навички, які придбає Ваша дитина. Для дошкільнят важливий процес гри, і чим вона цікавіше, тим довше він в неї грає. Правильні інтерактивні методи і процес навчання забезпечать легкість і відсутність негативу і навантажень. У школярів і підлітків вже більш дорослі потреби. Тут важливо зробити англійську альтернативним засобом спілкування. Пояснення буде трохи серйозніше, тому що додасться граматика і великий словниковий запас, але все так само будуть присутні ігрові моменти, щоб пробудити бажання спілкуватися англійською мовою. Наш центр вже більше 9 років допомагає дорослим і дітям не просто вивчити англійську мову, а полюбити ЇЇ, впустити в своє життя і зробити ЇЇ величезним плюсом в досягненні своїх цілей. Після проходження курсу "Англійська для дітей" в Number One, Ваша дитина отримає знання іноземної мови, запоруку майбутньої професійної затребуваності, кар'єрного зростання і комунікації в будь-якій точці земної кулі.

Для кого підійдуть ці курси?

Після проходження курсу ваша дитина:


Українська