ІНТЕНСИВНІ КУРСИ РОЗМОВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ

Інтенсивні курси розмовної англійської підійдуть усім, хто у зв'язку із зайнятістю або іншими обставинами не може дозволити собі приділити вивченню мови достатньо часу. У «Number One Language Center» на інтенсивному курсі розмовної англійської ви зможете за короткий період вивчити англійську, підтягнути свої знання або підвищити свій рівень володіння мовою.

Курс складається з 6 рівнів, кожен з яких триває 2 місяці. Рівень визначається індивідуальним тестуванням і дозволяє точно виявити, з якого моменту треба приступати до навчання, не починаючи все спочатку. І що найважливіше - навчаючись на інтенсивному курсі англійської - ви отримуєте максимум цікавого, корисного і необхідного навчального матеріалу, перебуваєте в англомовному середовищі і постійно тренуєте навички грамотної мови.

ИНФОРМАЦИЯ О КУРСЕ

 

ФОРМАТ КУРСУ

Курси розмовної англійської в Одесі
з поглибленим вивченням мови

Курси розмовної англійської в Одесі - прекрасна можливість для всіх, хто має певну базу знань і планує не тільки вдосконалювати свою англійську, а й підтримувати її на необхідному рівні. Програма навчання інтенсивних курсів розмовної англійської, розроблена викладачами центру «Number One», дозволить швидко і ефективно освоїти навчальний матеріал. Відвідуючи інтенсивні курси, ви зможете за короткий термін поліпшити навички розмовної англійської та впевнено спілкуватися не тільки в школі, але і за її межами.

ІНТЕНСИВНІ КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ - КРАЩИЙ ВИБІР!

Вибираючи інтенсивні курси англійської «Number One», англійської мови у вашому повсякденному спілкуванні стане набагато більше. Адже ви будете освоювати весь необхідний граматичний і лексичний матеріал і, для максимально позитивного досягнення результатів, закріплювати його на практиці з моделюванням зрозумілих студенту реальних життєвих ситуацій. Інтенсивний курс англійської передбачає групові заняття тричі на тиждень по 120 хвилин і розмовні клуби (щотижня в Сб. по 120 хв.) !

Для кого підходить цей курс?

Інтенсивні курси розмовної англійської

Для тих, у кого є базові знання англійської і бажання її вдосконалити.

Інтенсивні курси розмовної англійської

Для тих, у кого добре знання граматики і лексики, але не вистачає розмовної практики.

Інтенсивні курси розмовної англійської

Для тих, хто хоче практикуватися і підтримувати англійську на певному рівні.

Інтенсивні курси розмовної англійської

Для тих, хто хоче швидко і впевнено говорити, писати і спілкуватися з носіями мови англійською.

Після проходження курсу

Відгуки про нас

 • Анастасия Сокол

  Дякую курсам Number One за Ваш комплексний підхід до навчання! Не дивлячись на те, що на курси ходила після роботи, втомлена, примудрялася не тільки швидко вивчати англійську, а й отримувати задоволення від процесу. Так як заняття були цікавими, розмовний клуб був організований з настільними іграми або проходив в цікавих дискусіях на загальні, але важливі теми!

  Анастасия Сокол

  Студентка «Number One Language Center»
 • Філіппова Олена

  Вибирала курси розмовної англійської мови та зупинилася на курсах Number One Language Center. Потрібно було швидко підтягти свою англійську для роботи - як раз інтенсивна програма дуже підійшла і за недовгий час змогла значно поліпшити свій рівень. Дякую, Number One))

  Філіппова Олена

  Студентка «Number One Language Center»
 • Жанна Дяченко

  Дуже добре, що у Вас можна вивчити 1 рівень в середньому за 2-3 місяці (я ходила на таку програму))) так як час зараз швидко змінюється, то з вами можна досить швидко і якісно вивчити англійську. І окреме спасибі адміністраторам і викладачам за чуйність і професіоналізм)!

  Жанна Дяченко

  Студентка «Number One Language Center»
Інтенсивні курси розмовної англійської

Розмовна англійська мова - основа для подальшого кар'єрного зростання

У світі, що нестримно змінюється, знання розмовної англійської мови вже давно перейшло з розряду бажаного в розряд необхідного і обов'язкового і значно розширює життєві перспективи - будь то навчання за кордоном або ж більше високооплачувана робота. Викладачі «Number One Language Center» допоможуть в досягненні усіх поставлених цілей і єдина вимога до вас - не бійтеся почати вивчення розмовної англійської мови і не сумнівайтеся в тому, що зможете здолати мовний бар'єр!

Розмовна англійська з носієм мови

Вивчаючи розмовну англійську , важливою складовою курсу є заняття з носієм мови . Програма навчання «Number One Language Center» розроблена таким чином, що носії мови з США закріплюють зі студентами пройдені теми не тільки на групових заняттях, але і на розмовних клубах. Це покращує сприйняття розмовної англійської на слух, і дає прекрасну можливість ознайомитися з усіма нюансами англійської мови безпосередньо в спілкуванні з носієм мови. До того ж, значно додає впевненості у власних силах, і ви вже не розгубитеся, якщо раптом до вас на вулиці звернеться іноземець.

Українська