Про нас

Number One Language Center був заснований в жовтні 2011 року. Поштовхом до створення власної програми навчання послужив багаторічний досвід у сфері освіти, а саме, викладання англійської мови. При навчанні студентів різних вікових категорій були виявлені як позитивні моменти, так і недоробки різних навчальних програм, а також були враховані основні побажання учнів.

Існує багато способів вивчення іноземної мови – заняття за допомогоую самоучителя, спілкування з носіями мови, прослуховування пісень, перегляд фільмів, читання книг в оригіналі, заучування лексики, написання диктантів і творів. Все це, безумовно, добре і корисно, тому ми зібрали всі ці методи навчання і об’єднавши їх, створили ефективну і цікаву методику.

Свою програму ми намагалися побудувати таким чином, щоб не ставити студентів перед вибором, що ж все-таки краще: вміти швидко говорити або грамотно писати. Поряд з класичними методами вивчення англійської мови ми пропонуємо більш сучасні, які розраховані на подолання мовного бар’єру і розвиток навичок усного мовлення. Курс розрахований на людей, яким необхідний швидкий, ефективний і, головне, якісний результат.

Кадри вирішують все!

Ні для кого не секрет, що дуже багато залежить від викладача, його вміння подати матеріал, його особистої харизми і, звичайно ж, професійних якостей. Адже, погодьтеся, в будь-якій сфері ми вважаємо за краще мати справу з професіоналами. Саме наші висококласні, енергійні і харизматичні викладачі створять невимушену атмосферу на уроках і перетворять вивчення англійської мови в дуже цікаве і захоплююче заняття. Китайська мудрість говорить – «дерево і вчитель пізнаються по плоду».

Ми віримо в те, що плоди наших спільних зусиль не змусять себе чекати! Наші мовні практики ( розмовні, літературні та відеоклуби ) допоможуть Вам розговоритися і, що називається, навчитися «відчувати» мову інтуїтивно. Вивчення мови можна порівняти з водінням. Адже, будучи за кермом, Ви не думаєте, які кнопки і важелі натискати: працює автоматизм і інтуїція. Через деякий час Ви помітите, що говорите англійською мовою, не замислюючись при цьому, яке правило слід застосувати в тому чи іншому випадку.

 

Всі наші студенти – Number One!

Індивідуальний підхід до наших слухачів – основа нашої роботи. А це значить, що ми враховуємо психологічні особливості і цілі кожного студента. Наші слухачі – це люди будь-якої професії і віку. Психологи стверджують, що при вивченні мов, вікових бар’єрів не існує! Якщо у людини є велике бажання і сильна мотивація – вона зможе все! Підтвердженням цьому є наші студенти, зустріти яких Ви можете тут, в стінах нашого центру. Перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати: Хочеш вивчити англійську – вивчи її! А ми із задоволенням Вам в цьому допоможемо!

Ласкаво просимо в Number One Language Center!

Українська