Англійська онлайн в школі Number One

Англійська онлайн — ефективний і сучасний спосіб вивчення англійської, не виходячи з дому, з викладачами Мовного Центру Number One!

Хочете вивчити англійську, але не хочете витрачати час на дорогу в школу і нудьгувати за партою? Вам комфортно вчити англійську вдома? Тоді наші онлайн курси - відмінне рішення для Вас! Пропонуємо вашій увазі альтернативну методику навчання - онлайн навчання англійській з особистим викладачем. Наші викладачі використовують авторські навчальні матеріали та наочні посібники з інтерактивним доповненням, а сучасні технології дозволять налагодити двостороннє спілкування безпосередньо з кожним із студентів!

Думаєте, що вчити англійську онлайн це нудно і важко?
Ми зможемо довести, що це цікаво та легко. Приєднуйтесь!

Вчи англійську онлайн, не виходячи з дому з Number One!

Займайся англійською в комфортному середовищі!
Вибирай укр. викладача або носія мови!
Вибудовуй свій графік онлайн навчання!
Вчи англійську онлайн, економ час і гроші!

Онлайн курси Англійської мови з викладачами Number One

Онлайн курси Англійської мови - це сучасно, зручно та прогресивно, а тому цей тип навчання вважається більш цікавим і популярним! Сучасні та прогресивні люди завжди планують свій день і цінують кожну хвилину. Вибираючи онлайн англійську в Number One, Ви без зусиль зможете вписати її у Ваш поточний розклад. Онлайн уроки англійської практично нічим не відрізняються від звичайних офлайн занять в школі. Ви так само спілкуєтеся з викладачем, який пояснює і підказує, навчаєтеся за тією ж програмою, що й інші студенти, які відвідують наші курси. Все що Вам необхідно для онлайн занять - це гаджет або комп'ютер, доступ до Інтернету, мікрофон, навушники і веб-камера. Попередньо ми проведемо усне тестування і підберемо для Вас кращого викладача, з урахуванням факторів сумісності та необхідних умов.

Онлайн навчання в групі

 

Індивідуальне онлайн навчання


ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ


Онлайн-курси англійської мови в Одесі

В Одесі на сьогоднішній день величезна кількість мовних шкіл і курсів, але їх не завжди вдається відвідувати через розташування або завантаженість графіка. Вибираючи онлайн курси англійської від Number One, кожен знайде щось до душі. Який би формат навчання ви не вибрали - ви отримаєте те, за чим прийшли.

Онлайн курси Англійської мови - це просто та цікаво!

Ви зможете самі вибрати зручний для Вас час і дні занять. Якщо у Вас не виходить з поважної причини бути присутнім на занятті, то його можна скасувати і перенести, з умовою попереднього повідомлення менеджеру. При цьому оплата буде стягуватися тільки за дійсно проведені заняття .

Вибравши онлайн курси англійської від Number One, Ви зможете:

  • подолати мовний бар'єр;
  • чітко, ясно, грамотно висловлювати власні думки, побажання, формулювати питання, дякувати;
  • правильно вживати основні граматичні правила і конструкції;
  • розуміти співрозмовника;
  • напрацювати власний словниковий запас.

Англійська онлайн

Англійська онлайн - це прекрасна можливість отримати необхідні знання в комфортних для себе умовах!

Для кого цей курс?

Для тих, хто цінує свій час. Кому результат потрібен не залежно від зовнішніх факторів!
Для тих, хто не має можливості навчатися за фіксованим графіком!
Для тих, хто хоче займатися англійською в звичній для нього обстановці - вдома чи у вільний час на роботі!
Для тих, хто живе не в Одесі, але бажає приєднатися до команди Number One!

Уроки Англійської онлайн для дорослих дітей!

Уроки англійської онлайн підходять для всіх вікових категорій і рівнів. Не важливо, Ви школяр, студент, співробітник компанії або пенсіонер. На онлайн уроках легко і зручно займатися абсолютно всім. Викладач підбирає індивідуальну методику, програму і підхід до кожного студента!

Якщо Ви давно мріяли освоїти англійську мову але при цьому Вас постійно щось зупиняло, наприклад, брак часу, грошей або інші причини, то зараз саме час, щоб зробити це!
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами і відповість на всі Ваші питання!

Після проходження курсу


Українська