Індивідуальні заняття з англійської мови

Індивідуальні заняття англійською мовою сприяють оптимальному засвоюванню інформації і дають можливість повторно опрацьовувати необхідні теми. До додаткових переваг варто також віднести те, що викладач розробляє заняття з урахуванням індивідуальних здібностей, пам'яті, мислення та способу сприйняття матеріалу конкретного учня. Таким чином, між двома учасниками навчального процесу формуються довірчі відносини, зникають страхи, сором і бар'єри.

Індивідуальні уроки з англійської мови можна відвідувати без відриву від навчання / роботи та інших справ. В цьому і є особливість приватного навчання - можна займатися в будь-який зручний час. Вартість індивідуального навчання залежить від ряду факторів: рівня підготовки, типу програми і тривалості. Для кожного учня важливий результат - і його можна отримати в стислі терміни, займаючись в індивідуальному порядку. Це обумовлено тим, що вся увага викладача сконцентровано на одній людині.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС


Ціна за заняття:

290 грн
за 1 заняття / 60 хвилин
310 грн за заняття з вузькоїспеціалізації

Заняття з носієм мови:

390 грн
за 1 заняття / 60 хвилин
410 грн за заняття з вузької спеціалізації

Купуй "Пакети індивідуальних занять" і економ до 720 ГРН!

ПАКЕТ 8 ЗАНЯТЬ
280 грн / заняття

2240 ГРН

ПАКЕТ 16 ЗАНЯТЬ
270 грн / заняття

4320 ГРН

ПАКЕТ 24 ЗАНЯТТЯ
260 грн / заняття

6240 ГРН

* Ціна вказана за заняття з україномовним викладачем. Тривалість одного заняття: 60 хвилин;
При купівлі пакету занять - ви отримуєте безкоштовне відвідування розмовних клубів.

Переваги індивідуального навчання


Індивідуальні заняття з англійської мови в Одесі

Індивідуальні курси англійської мови в Number One - це найкращий вибір для тих, хто зовсім не стикався з англійською мовою. Тут працюють професійні викладачі різних напрямків. Навантаження і тривалість навчання визначається виходячи з побажань (і можливостей) учня і його рівня.

Крім того, в школі є спеціальна програма вивчення лексики і граматики для моряків . Даний курс дозволить за короткий час вивчити все необхідне для комфортної роботи на судні. Викладачі не тільки дають сильну базу знань, а й вчать користуватися корисними матеріалами.

Переваги отримання знань на індивідуальних заняттях: темп програми залежить від швидкості засвоєння матеріалу, графік навчання вибудовується індивідуально, швидше досягається поставлена ​​мета. Тому, якщо необхідно провести підготовку до міжнародних іспитів або навчити дитину правильній вимові, завітайте в центр Number One.

Програма навчання

 • 1. Тестування і визначення рівня підготовки студента;
 • 2. Вибір орієнтованої на побажання учня програми навчання;
 • 3. Знайомство з викладачем, україномовним або носієм мови;
 • 4. Вибір власного графіка, інтенсивності та тривалості навчання;
 • 5. Підбір навчальних матеріалів;
 • 6. Введення в курс і опрацювання необхідного матеріалу;

Англійська мова індивідуально - для дорослих та дітей

В житті кожної людини виникають обставини, за якими відсутня можливість відвідувати курси або групові заняття. В такому випадку ідеальним варіантом стануть індивідуальні уроки. Займатися один на один з репетитором можуть учні будь-якого віку: і дорослі, і діти. Вчити англійську мову індивідуально потрібно, якщо:

 • Є психологічні бар'єри: страх, сором, страх, слабкі комунікативні навички і т.д. У навчальному процесі важливо відчувати себе комфортно, інакше досягти результату буде складніше.
 • Вільного часу немає. Графік занять для груп вибудовується по загальних можливостей, тобто так, щоб зручно було всім. Не кожна людина в умовах нинішнього ритму (робота, навчання, сім'я) має можливість відвідувати курси в строго фіксований час. Альтернатива - індивідуальні уроки.
 • Процес навчання викликає труднощі. Учасники групи мають різне сприйняття інформації і здатності до навчання. Займаючись в індивідуальному порядку, викладач враховує рівень конкретного учня.
 • Необхідний результат в стислі терміни. Коли потрібно підтягнути знання англійської мови за короткий проміжок часу, приватні заняття прийдуть на допомогу. В такому випадку вчитель пропрацює лише найнеобхідніше (розмовна мова, граматику, термінологію і т.д.).

Репетитор з англійської мови - ефективні заняття «один на один»

Вивчення будь-якої мови включає в себе читання, письмо, аудіювання та усне мовлення. На цих принципах будуються групові курси, а також індивідуальні заняття з англійської мови. При підготовці до TOFL і IELTS знати все обов'язково, так як вимоги при здачі високі. Однак, при поїздках за кордон достатньо буде простої розмовної англійської. Перевага репетитора полягає в тому, що він суворо дотримується мети занять.

Індивідуальні уроки англійської мови з репетитором дозволяють акцентувати увагу на важкому матеріалі і опрацювати його кілька разів, а також виключити з програми просту інформацію, яка вже засвоєна. Такі уроки продуктивні і гарантують хороший результат. Репетитор може коригувати і підлаштовувати курс занять виходячи з особливостей сприйняття учня. Ціни на приватні уроки доступні, а бажаний результат досягається за короткий проміжок часу. У школі англійської Number One працюють уважні педагоги, орієнтовані тільки на результат.

Для кого підійдуть індивідуальні заняття?

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, кому не підходить фіксований графік навчання.

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, у кого обмежені часові рамки.

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, хто не хоче залежати від успішності і швидкості сприйняття інших студентів.

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, кому потрібен спеціалізований курс з репетитором.

Після проходження навчання

Відгуки про нас

 • Андрій Алифанов відгук студента Number One

  Самі орієнтовані курси в Одесі. Величезним плюсом вважаю, що у центра є свої робочі підручники, де вже є весь матеріал, тобто вам не доведеться ще додатково їх десь купувати. І програма в підручниках прописана так, що всі теми поступово перетинаються одна з одною і ви можете повторювати те, що вчили урок-два назад. І сервіс теж на найвищому рівні: якщо вам потрібно підібрати час для індивідуальних занять, то повірте, тут вам його знайдуть. Мені запропонували різні варіанти і такий, і такий - і в підсумку займаюся і отримую задоволення! Порекомендував своїй знайомій, вона зараз теж займається індивідуально і задоволена. Тому рекомендую всім! І спасибі центру за хорошу роботу! :)

  Андрій Алифанов
  Студент «Number One Language Center»
 • Грама Наталія

  Мені все дуже подобається, чудові викладачі, дуже приємні, добрі, завжди готові прийти на допомогу. Добре пояснюють (зрозуміло). Заняття цікаві і кожен раз ти відчуваєш, що поповнюєш свій багаж знань. Використовуються всі види методик. Спасибі всім велике за цікаві уроки.

  Грама Наталія
  Студентка «Number One Language Center»
 • Меньшикова Олена

  Довго шукала курси, на яких вийде паралельно, ефективно займатися англійською мовою разом зі своєю дитиною. Буквально через пару занять англійською, перейшов з пасива в актив, заняття проводяться професійно і цікаво, враховуючи як вікові і професійні особливості.

  Меньшикова Олена
  Студентка «Number One Language Center»
 • Ірина та Ігор Семенені

  Ідеальне рішення для нас з чоловіком. Якщо Ви розриваєтеся між роботою, навчанням та іншими справами, то Number One Language Center врятує Вас від мук вибору! Виявляється, все можна встигнути))) Особливо, якщо Ви відвідуєте групу вихідного дня.
  Після кожного семестру Ви самі вибираєте: або продовжити навчання на наступному рівні відразу ж, або взяти невеликий тайм-аут для розбору завалів по роботі ... Зручно !!! Лояльно !!! Завжди в ритмі разом з Вами !!!.

  Ірина та Ігор Семенені
  Студенти «Number One Language Center»
 • Анастасія Сокол

  Спасибі курсам Number One за Ваш комплексний підхід до навчання! Не дивлячись на те, що на курси ходила після роботи, втомлена, примудрялася не тільки швидко вивчати англійську, а й отримувати задоволення від процесу. Так як заняття були цікавими, розмовний клуб був організований з настільними іграми або проходив в цікавих дискусіях на загальні, але важливі теми!

  Анастасія Сокол
  Студентка «Number One Language Center»
 • Філіппова Олена

  Вибирала курси розмовної англійської мови та зупинилася на курсах Number One Language Center. Потрібно було швидко підтягти свою англійську для роботи - як раз інтенсивна програма дуже підійшла і за недовгий час змогла значно поліпшити свій рівень. Дякую, Number One))

  Філіппова Олена
  Студентка «Number One Language Center»
 • Жанна Дяченко

  Дуже добре, що у Вас можна вивчити 1 рівень в середньому за 2-3 місяці (я ходила на таку програму))) так як час зараз швидко змінюється, то з вами можна досить швидко і якісно вивчити англійську. І окреме спасибі адміністраторам і викладачам за чуйність і професіоналізм)!

  Жанна Дяченко
  Студентка «Number One Language Center»
 • Анастасія Михайлова

  Почала в цій школі навчатись англійській з нуля (тому що в школі вчила французьку), зараз на 2 рівні, на кожному рівні змінювала викладачів (орієнтувалася за своїм часом тому їх змінювала). Я залишилася задоволена, Всі викладачі викладають на високому рівні! Методика викладання у всіх своя і це КРУТО! Хороша атмосфера в групах і найголовніше, що викладачі ставляться до своєї роботи відповідально і стежать за тим як кожен учень засвоює отриманий матеріал.

  Анастасія Михайлова
  Студентка «Number One Language Center»
 • Анастасія Денчик

  Мені все дуже сподобалось! Заняття проходять чудово, кожен раз відкриваю для себе англійську мову з нового боку. За такий короткий час почавши навчання з нуля, я вважаю, що роблю успіхи. Мій викладач Олена чудово доносить до мене всю інформацію, і якщо я не все розумію з першого разу, все мені "розжовує". Школа мені дуже подобається, буду радити її друзям.

  Анастасія Денчик
  Студентка «Number One Language Center»
 • Відгук про курси Number One - Лісова Нілу

  Виходячи з порад друзів і знайомих, я вибрала курси Number One і дуже їм вдячна. Заняття проходять у приємній і комфортній атмосфері. Три заняття в тиждень, плюс додаткові заняття і розмовні клуби, вивчення нових слів і закріплення матеріалу в ігровій формі дають свої результати. Тут вам допоможуть вивчити англійську мову на всі 100%. Всім раджу мовний центр Number One.

  Лісова Ніла
  Студентка «Number One Language Center»
 • Відгук про курси Number One - Колесніков Сергій

  Навчатися в центрі «Number One» одне задоволення. Викладачі ведуть уроки професійно і з гумором, на них не занудьгуєш, а інформація краще вкладається в голові. Окремо хочеться подякувати викладачу Ользі за її професійний підхід та цікаві заняття. Крім граматики, дуже раджу розмовний клуб, на якому обговорюються різні життєві ситуації. Це дуже допомагає подолати «мовний бар'єр». Дякую «Number One».

  Колесніков Сергій
  Студент «Number One Language Center»
 • Навчалася на курсах спочатку в групі, потім перейшла на індивідуальні заняття з підготовки до ЗНО. Займалася з Оленою, яка була строга і вимоглива, і результат не змусив себе чекати. Здала на відмінно, тепер вчуся в університеті і продовжую удосконалювати свою англійську. Спасибі Number One за те, що повірили в мене і підготували до одного з важливих іспитів)

  Бевзюк Ангеліна

Індивідуальні уроки англійської мови з репетитором - це гарантія якісних знань

Репетитор з англійської мови потрібен кожному, хто хоче вивчити мову, але боїться, що НЕ зможе. Завдяк індівідуальному підходу, учень зможе почати з самого простого і зрозумілого. Як тільки педагог помітіть готовність - перейде на більш складні теми. Такий формат також підійде батькам, діти яких вивчають англійську мову (для того, щоб мати можлівість Їм допомагати).

Ціни на індивідуальні уроки англійської доступні для кожного. Кожне заняття має свою вартість в залежності від напрямку вивчення мови. Для того, щоб уточнити інформацію, звяжіться з менеджером мовного центру Number One.

На сьогоднішній день діє програма лояльності для всіх: при купівлі 7 занять - восьме заняття надається в подарунок. При купівлі 13 зайнять - +3 заняття в подарунок. При купівлі 20 зайнять - +4 заняття в подарунок.. Окрім цього учні, які придбали пакети зайнять, відвідують розмовні клуби безкоштовно.

Записатися на уроки англійської мови можна за телефонами, вказаними на сайті. Зателефонуйте прямо зараз для отримання необхідної інформації.

ONLINE
Українська