Індивідуальні заняття з англійської мови

Індивідуальні заняття англійською мовою сприяють оптимальному засвоюванню інформації і дають можливість повторно опрацьовувати необхідні теми. До додаткових переваг варто також віднести те, що викладач розробляє заняття з урахуванням індивідуальних здібностей, пам'яті, мислення та способу сприйняття матеріалу конкретного учня. Таким чином, між двома учасниками навчального процесу формуються довірчі відносини, зникають страхи, сором і бар'єри.

Індивідуальні уроки з англійської мови можна відвідувати без відриву від навчання / роботи та інших справ. В цьому і є особливість приватного навчання - можна займатися в будь-який зручний час. Вартість індивідуального навчання залежить від ряду факторів: рівня підготовки, типу програми і тривалості. Для кожного учня важливий результат - і його можна отримати в стислі терміни, займаючись в індивідуальному порядку. Це обумовлено тим, що вся увага викладача сконцентровано на одній людині.

Индивидуальные занятия


Купуй "Пакети індивідуальних зайнять" та заощаджуй до 720 ГРН

Формат занятьПакет 8 занятьПакет 16 занятьПакет 24 заняття
 OnlineOfflineOnlineOfflineOnlineOffline
Індивідуальні заняття англійською:2400 ГРН
(300 грн/заняття)
2560 ГРН
(320 грн/заняття)
4640 ГРН
(290 грн/заняття)
4960 ГРН
(310 грн/заняття)
6720 ГРН
(280 грн/заняття)
7200 ГРН
(300 грн/заняття)
Вузька спеціалізація, підготовка до ЗНО, Морська англыйська, English in English та інше:2480 ГРН
(310 грн/заняття)
2640 ГРН
(330 грн/заняття)
4800 ГРН
(300 грн/заняття)
5120 ГРН
(320 грн/заняття)
6960 ГРН
(290 грн/заняття)
7440 ГРН
(310 грн/заняття)
Заняття з Носієм мови:3360 ГРН
(420 грн/заняття)
3520 ГРН
(440 грн/заняття)
6560 ГРН
(410 грн/заняття)
6880 ГРН
(430 грн/заняття)
9600 ГРН
(400 грн/заняття)
10080 ГРН
(420 грн/заняття)
Підготовка до міжнародних іспитів | IELTS:2800 ГРН
(350 грн/заняття)
2960 ГРН
(370 грн/заняття)
5440 ГРН
(340 грн/заняття)
5760 ГРН
(360 грн/заняття)
7920 ГРН
(330 грн/заняття)
8400 ГРН
(350 грн/заняття)

При купівлі пакету занять - ви отримуєте безкоштовне відвідування розмовних клубів!

Переваги індивідуального навчання


Індивідуальні заняття з англійської мови в Одесі

Індивідуальні курси англійської мови в Number One - це найкращий вибір для тих, хто зовсім не стикався з англійською мовою. Тут працюють професійні викладачі різних напрямків. Навантаження і тривалість навчання визначається виходячи з побажань (і можливостей) учня і його рівня.

Крім того, в школі є спеціальна програма вивчення лексики і граматики для моряків . Даний курс дозволить за короткий час вивчити все необхідне для комфортної роботи на судні. Викладачі не тільки дають сильну базу знань, а й вчать користуватися корисними матеріалами.

Переваги отримання знань на індивідуальних заняттях: темп програми залежить від швидкості засвоєння матеріалу, графік навчання вибудовується індивідуально, швидше досягається поставлена ​​мета. Тому, якщо необхідно провести підготовку до міжнародних іспитів або навчити дитину правильній вимові, завітайте в центр Number One.

Програма навчання

 • 1. Тестування і визначення рівня підготовки студента;
 • 2. Вибір орієнтованої на побажання учня програми навчання;
 • 3. Знайомство з викладачем, україномовним або носієм мови;
 • 4. Вибір власного графіка, інтенсивності та тривалості навчання;
 • 5. Підбір навчальних матеріалів;
 • 6. Введення в курс і опрацювання необхідного матеріалу;

Англійська мова індивідуально - для дорослих та дітей

В житті кожної людини виникають обставини, за якими відсутня можливість відвідувати курси або групові заняття. В такому випадку ідеальним варіантом стануть індивідуальні уроки. Займатися один на один з репетитором можуть учні будь-якого віку: і дорослі, і діти. Вчити англійську мову індивідуально потрібно, якщо:

 • Є психологічні бар'єри: страх, сором, страх, слабкі комунікативні навички і т.д. У навчальному процесі важливо відчувати себе комфортно, інакше досягти результату буде складніше.
 • Вільного часу немає. Графік занять для груп вибудовується по загальних можливостей, тобто так, щоб зручно було всім. Не кожна людина в умовах нинішнього ритму (робота, навчання, сім'я) має можливість відвідувати курси в строго фіксований час. Альтернатива - індивідуальні уроки.
 • Процес навчання викликає труднощі. Учасники групи мають різне сприйняття інформації і здатності до навчання. Займаючись в індивідуальному порядку, викладач враховує рівень конкретного учня.
 • Необхідний результат в стислі терміни. Коли потрібно підтягнути знання англійської мови за короткий проміжок часу, приватні заняття прийдуть на допомогу. В такому випадку вчитель пропрацює лише найнеобхідніше (розмовна мова, граматику, термінологію і т.д.).

Репетитор з англійської мови - ефективні заняття «один на один»

Вивчення будь-якої мови включає в себе читання, письмо, аудіювання та усне мовлення. На цих принципах будуються групові курси, а також індивідуальні заняття з англійської мови. При підготовці до TOFL і IELTS знати все обов'язково, так як вимоги при здачі високі. Однак, при поїздках за кордон достатньо буде простої розмовної англійської. Перевага репетитора полягає в тому, що він суворо дотримується мети занять.

Індивідуальні уроки англійської мови з репетитором дозволяють акцентувати увагу на важкому матеріалі і опрацювати його кілька разів, а також виключити з програми просту інформацію, яка вже засвоєна. Такі уроки продуктивні і гарантують хороший результат. Репетитор може коригувати і підлаштовувати курс занять виходячи з особливостей сприйняття учня. Ціни на приватні уроки доступні, а бажаний результат досягається за короткий проміжок часу. У школі англійської Number One працюють уважні педагоги, орієнтовані тільки на результат.

Для кого підійдуть індивідуальні заняття?

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, кому не підходить фіксований графік навчання.

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, у кого обмежені часові рамки.

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, хто не хоче залежати від успішності і швидкості сприйняття інших студентів.

Індивідуальні заняття англійською

Для тих, кому потрібен спеціалізований курс з репетитором.

Після проходження навчання

Відгуки про нас

 • Грама Наталія

  Мені все дуже подобається, чудові викладачі, дуже приємні, добрі, завжди готові прийти на допомогу. Добре пояснюють (зрозуміло). Заняття цікаві і кожен раз ти відчуваєш, що поповнюєш свій багаж знань. Використовуються всі види методик. Спасибі всім велике за цікаві уроки.

  Грама Наталія

  Студентка «Number One Language Center»
 • Меньшикова Олена

  Довго шукала курси, на яких вийде паралельно, ефективно займатися англійською мовою разом зі своєю дитиною. Буквально через пару занять англійською, перейшов з пасива в актив, заняття проводяться професійно і цікаво, враховуючи як вікові і професійні особливості.

  Меньшикова Олена

  Студентка «Number One Language Center»

Індивідуальні уроки англійської мови з репетитором - це гарантія якісних знань

Репетитор з англійської мови потрібен кожному, хто хоче вивчити мову, але боїться, що НЕ зможе. Завдяк індівідуальному підходу, учень зможе почати з самого простого і зрозумілого. Як тільки педагог помітіть готовність - перейде на більш складні теми. Такий формат також підійде батькам, діти яких вивчають англійську мову (для того, щоб мати можлівість Їм допомагати).

Ціни на індивідуальні уроки англійської доступні для кожного. Кожне заняття має свою вартість в залежності від напрямку вивчення мови. Для того, щоб уточнити інформацію, звяжіться з менеджером мовного центру Number One.

На сьогоднішній день діє програма лояльності для всіх: Усі учні, які придбали пакети зайнять, відвідують розмовні клуби безкоштовно.

Записатися на уроки англійської мови можна за телефонами, вказаними на сайті. Зателефонуйте прямо зараз для отримання необхідної інформації.

Українська