КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Доволі відомий той факт, що вчитися ніколи не пізно. А вчити англійську, яка є мовою світового значення, тим більше! Останнім часом ажіотаж навколо вивчення англійської мови не тільки не вщухає, а й щосили набирає обертів. Всі, хто в силу обставин раніше так і не долучився до англомовного середовища, розглядають різні варіанти навчання і курси англійської для початківців - хороша альтернатива для багатьох за короткий період опанувати базу граматики і лексики.

Курси англійської для початківців з нуля в «Number One Language Center» представлені інтенсивним двомісячним навчанням із спрямованістю на ефективність і результативність. Він підійде як тим, хто ніколи не вчив мову, так і тим, хто вчив, але призабув або знання дуже малі. Визначити свій рівень можна за допомогою спеціального тесту. Якщо результат вказує, що Ваш рівень Beginner (початківець), англійський варто починати вивчати з нуля.

Інформація про курс

 

ФОРМАТ КУРСУ

Курси англійської мови для початківців в Одесі

Курси англійської мови для початківців з нуля спрямовані на вікову категорію від 14 років і старше, і орієнтовані на, те щоб кожен зміг швидко подолати мовний бар'єр і спілкуватися, незважаючи на те, що володіє тільки базовими знаннями. Навчаючись англійській в «Number One Language Center», Ви зможете досягти всіх поставлених цілей: будь то володіння простою розмовною мовою або ж поглиблене вивчення професійної термінології. Англійська з нуля в Одесі - спеціальний курс, який наповнений цікавими та корисними заняттями для максимально ефективного навчання. Кожен в процесі навчання практикує власні навички в різних повсякденних ситуаціях. Тому професійні уроки англійської для початківців з нуля - це можливість за максимально короткий період освоїти англійську.

Програма курсу

 • 1. Поняття транскрипції
 • 2. Правила читання
 • 3. Елементарні граматичні структури і часи
 • 4. Поповнення лексичного запасу, необхідного для повсякденного спілкування
 • 5. Закріплення матеріалу з моделюванням життєвих ситуацій, діалогів і текстів

Вибираючи курси англійської для початківців від Number One, Ви зможете:

 • подолати мовний бар'єр;
 • розуміти співрозмовника;
 • чітко, ясно, грамотно висловлювати власні думки, побажання, формулювати питання, дякувати;
 • правильно вживати основні граматичні правила і конструкції;
 • напрацювати власний словниковий запас.

Розроблена програма включає всі аспекти мови. Використання комунікативної методики із застосуванням рольових ігор для закріплення і досягнення результату, дозволяє швидко навчитися сприйняттю мови на слух, письма та читання.

Курси англійської мови з нуля – перший крок на шляху до заповітної мети вільного володіння англійською!

Англійська для початківців з професіоналами
«Number One Language Center»

Англійська мова для початківців в центрі «Number One» вивчають в невеликих групах до 12 осіб. Викладач приділяє увагу кожному студенту в групі в рівній мірі, опрацьовує навчальний матеріал і залучає до розмовного середовища.

Знання іноземної має величезну цінність для міжнародних компаній. Базовий курс англійської мови стане відмінним рішенням для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці. Як показує практика, роботодавець швидше вибере людину, яка вміє розмовляти англійською. Дана програма - не тільки шанс влаштуватися на престижну роботу, а й:

 • пізнавати світ;
 • подолати бар'єр з іноземцями;
 • читати літературу, дивитися фільми, слухати і розуміти музику в оригіналі.

Всьому цьому Ви неодмінно зможете навчитися разом з викладачами «Number One Language Center», а ціни за уроки Вас приємно порадують.

Для кого цей курс?

Курси англійської для початківців

Для тих, хто ніколи не вивчав англійську мову.

Курси англійської для початківців

Для тих, хто вивчав англійську раніше, але хоче почати навчання з нуля.

Курси англійської для початківців

Для тих, хто вже вивчав англійську, але знання дуже малі.

Курси англійської для початківців

Для тих, хто раніше вивчав іншу іноземну мову.

Після проходження курсу


Курси англійської з нуля для дорослих та дітей

Існує стереотип, ніби для цього необхідні роки. Вивчити англійську з нуля можна набагато швидше, в цьому Вам допоможуть наші курси англійської з нуля і кваліфіковані викладачі. Досягається максимальний результат завдяки:

 • інтенсивності;
 • унікальному авторському навчальному посібнику;
 • інтерактивній методиці навчання;
 • максимальній кількості розмовних практик.

Одночасно проходячи курси англійської для початківців, Ви також виконуєте домашні завдання, які сприяють закріпленню пройдених на заняттях тем. Просто, зрозуміло, доступно - головний девіз нашої школи. З професіоналами своєї справи англійська для початківців з нуля - не проблема!

Відгуки про нас

 • Анастасія Михайлова

  Почала в цій школі навчатись англійській з нуля (тому що в школі вчила французьку), зараз на 2 рівні, на кожному рівні змінювала викладачів (орієнтувалася за своїм часом тому їх змінювала). Я залишилася задоволена, Всі викладачі викладають на високому рівні! Методика викладання у всіх своя і це КРУТО! Хороша атмосфера в групах і найголовніше, що викладачі ставляться до своєї роботи відповідально і стежать за тим як кожен учень засвоює отриманий матеріал.

  Анастасія Михайлова

  Студентка «Number One Language Center»
 • Анастасія Денчик

  Мені все дуже сподобалось! Заняття проходять чудово, кожен раз відкриваю для себе англійську мову з нового боку. За такий короткий час почавши навчання з нуля, я вважаю, що роблю успіхи. Мій викладач Олена чудово доносить до мене всю інформацію, і якщо я не все розумію з першого разу, все мені "розжовує". Школа мені дуже подобається, буду радити її друзям.

  Анастасія Денчик

  Студентка «Number One Language Center»

Вивчення англійської мови з нуля для дорослих

Через мовний бар'єр не завжди є можливість поговорити з людьми з інших країн, дізнатися їх культуру та інші цікаві факти, знайти друзів. Однак, це зовсім не причина скорочувати спілкування з іноземцями. Початкове навчання дозволить подолати страхи і навчить грамотно говорити. Головне - закласти фундамент для розуміння англомовного співрозмовника в подальшому!

Вивчення англійської мови з нуля для початківців - мінімум вкладених сил, максимум результату. Грамотний і комплексний підхід - гарантія швидкого досягнення поставлених цілей. Вивчення англійської з нуля подарує масу незабутніх вражень, цікавих фактів і багато нових знайомих, друзів.

Курси англійської з нуля підійдуть для різних цілей: подальшого навчання, спілкування, подорожей і влаштування на роботу.

Отримані знання - ціна Вашого успіху!

Українська