Чому важливо вивчати англійську влітку?

вчити англійську влітку

З чим у вас асоціюється літо? Ловити сонячні промені кожною клітинкою, ніжитися на пляжі, провести вікенд за містом в компанії друзів або відправитися в тур по Європі?

Хоча карантин і вніс корективи в звичний уклад життя останніх пару років – закриті кордони і обмеження в поїздках, але це не означає, що ви позбавлені можливості використовувати англійську мову. Пандемія перевернула світогляд і показала, наскільки важливо вміти швидко адаптуватися і вміти реалізовуватися як в офлайн, так і в онлайн форматі.

Вивчати англійську влітку – це:

  • можливість легко спілкуватися в іноземному середовищі в поїздках за кордон, не звертаючись за допомогою до Гугл-перекладача – прочитати меню, зробити замовлення в місцевому ресторані і зорієнтуватися за вказівником;
  • оптимальний варіант провести час з користю і отримати hard skill, який послужить жирним плюсом при співбесіді на роботу вашої мрії;
  • можливість здати міжнародні іспити – TOEFL або IELTS на бажані бали протягом року.

Як вчити англійську влітку з максимальною ефективністю?

  1. Не робіть перерву в навчанні – вільне володіння іноземною мовою вимагає постійної практики, інакше знання швидко розвіюються. Якщо підтримувати рівень англійської протягом літа, потім не доведеться витрачати час на відновлення – це потребує як матеріальних вкладень, так і часових ресурсів.
  1. Влаштуйте собі челендж – поміняйте мову на телефоні на англійську і спробуйте дивитися фільми оригінальною мовою без перекладу, з субтитрами. Спочатку буде складно сприймати нові слова на слух, але через деякий час ви адаптуєте. Це відмінна практика перед живим спілкуванням з носіями мови.
  1. Онлайн-заняття – оптимальний варіант вивчати мову в будь-якій точці світу, маючи під рукою лише ноутбук або мобільний телефон. Подорожуйте і насолоджуйтеся відпусткою на одеському пляжі, за містом на дачі або в сонячній Туреччині, паралельно підвищуючи рівень англійської.
  1. Немає часу на інтенсивне навчання? Підтримуйте свій рівень на розмовних клубах – так ви не тільки збільшите словниковий запас, а й знайдете однодумців.
  1. Думаєте, що вчити англійську – це нудно? В сучасних мовних центрах програма кардинально відрізняється від шкільної – вам запропонують ситуаційні завдання, рольові ігри, теми з обговоренням останніх трендів кіно чи музики, ніякої зубріння і захоплюючий формат занять.
  1. Коли ви максимально продуктивні – вранці або ввечері? Індивідуальні заняття – спосіб максимально ефективно прокачати лексику в зручний для вас час.

Літні курси англійської значно піднімуть ваш рівень володіння англійською мовою і допоможуть досягти мети, будь то бажана посада у престижній компанії, вступ до університету або вільне спілкування з носіями за кордоном або на онлайн-конференціях.

В Number One Language Center ви можете підтягти англійську влітку як на розмовних клубах вихідного дня, на інтенсивному курсі, так і на індивідуальних заняттях.

Запишіться на пробне заняття – ми підберемо вам оптимальний варіант навчання відповідно до завдання і допоможемо вирішити поставлену задачу.

Проведіть літо з користю разом з Number One!

Українська