Скільки потрібно часу, щоб вивчити англійську мову?

Вивчити англійську мову скільки потрібно часу

Коли виникає бажання вивчити нову мову, перша думка, яка відвідує голову – як довго я буду її вчити, чи можна вивчити за день, тиждень, місяць. Хочеться відповісти відомою фразою – якщо дуже захотіти, можна в космос полетіти. Але давайте будемо реалістами. Вивчити мову за день нереально. Максимум, який ви отримаєте від уроку – це слова вітання, базові фрази, алфавіт та правила читання. За тиждень поповниться словниковий запас простою лексикою, виразами і мінімальною граматикою. Через місяць ви зможете привітатися, представитися, скласти пропозицію, будете знати базові часи і їх особливості. Але для того, щоб не просто вивчити і знати, а володіти мовою, потрібен систематичний підхід, постійна практика, мета і мотивація. Ми підготували відповіді на найпопулярніші запитання про те, скільки часу потрібно, щоб вивчити іноземну мову. Погнали.

  1. Від чого залежить термін навчання?

Для цього питання є прекрасна відповідь – все залежить тільки від вас. Комусь потрібні роки, щоб вивчити і вміти користуватися мовою, хтось схоплює і обробляє нову інформацію за кілька місяців. Але, все залежить від чинників:

– рівня, з яким ви приступили до навчання. Якщо іноземна мова була в школі, університеті і ви вже знайомі з алфавітом, звуками і знаєте найпростіші слова, рухатися далі і вчати мову буде легше. Навчання з нуля займе більше часу, та потребує великих зусиль.

– мета і мотивація. Потрібно чітко розуміти, навіщо вам вчити ту чи іншу мову. Якщо це швидкоплинне бажання після подорожі, знайомства з іноземцями, після того, як вам сподобалася пісня або фільм, культура країни або їжа, і ви вирішили вивчити мову – результат може бути не довгостроковим. У той же час, коли можливо кар’єрне просування або пошук нової роботи, але не вистачає рівня мови – це відмінна можливість «включити» вивчення мови на повну. Головне, визначити, для чого і навіщо вам знання іноземної мови, де ви будете його застосовувати і наскільки велике бажання її вчити.

– форма навчання. Вам комфортніше навчатися в групі або індивідуально, В оффлайн форматі або онлайн? Підібравши для себе зручний варіант, можна займатися цікаво і пізнавально.

  1. Як регулярно мені потрібно займатися?

Чим частіше, тим краще. Заняття 1 – 2 рази на тиждень по годині не дадуть швидкого і ефективного результату. І це в тому випадку, якщо буде виконуватися домашня робота і приділятися час мові позакласно. Такі заняття затягнуть навчання на кілька років. Якщо ж займатися 3 рази на тиждень по годині або кожен день потроху – результат буде видно вже через 4 місяці – півроку. Не виключаючи повторення матеріалу вдома, перегляд фільмів, серіалів, навчальних каналів.

  1. Скільки часу мені потрібно, щоб досягти певного рівня?

Якщо займатися 3 рази на тиждень по 2 години з викладачем і додати самостійну роботу, то з рівня Beginner до Elementary можна перейти за 2 місяці, з Elementary до Pre-Intermediate за 2,5, з Pre-Intermediate до Intermediate – 3 місяці і з Intermediate до Upper- Intermediate і з Upper-Intermediate до Advanced – 4-4,5 місяці. Якщо займатися не часто, і приділяти вивченню мови мало уваги, результат затягнеться.

  1. Скільки слів і як часто їх треба вчити?

Для ефективного поповнення словникового запасу, реально вчити 10 слів в день. Якщо робити це кожен день, то за рік набереться 3650 слів. Погодьтеся, це значна кількість. При правильній методиці, ці слова сформують активний запас лексики, і ви зможете користуватися ними в будь-якій ситуації.

  1. Які є Лайфхак швидкого вивчення?

– не заучуйте слова просто так. Вчіть їх в контексті, придумуйте асоціації, складайте пропозиції або історії, фантазуйте. Таким способом слова запам’ятаються легше і якісніше;

– не намагайтеся зрозуміти кожне слово. Намагайтеся вловити суть пропозиції і загальний зміст. Фокусуйтеся на всій фразі вцілому, а не на окремому слові;

– не перекладайте кожне слово на рідну мову. Навчіться думати англійською. Слухаючи промову іноземця, і переводячи кожне слово, ви втратите суть;

– і може самі найбанальніші, але дієві способи: читання, перегляд фільмів, серіалів, навчальних каналів, подкастів і спілкування, спілкування, спілкування. Лише дозволивши англійській мові оточити вас, ви почнете її розуміти, відчувати і впевнено її використовувати.

І на завершення хочемо сказати, що потрібно ставити реальні терміни для вивчення мови, підібрати гарні курси або індивідуального викладача і все, решта залежить тільки від вас. Be strong and don`t give up!

Приходьте до нас на курси Number One і ми допоможемо підняти ваш англійський на новий рівень!

Українська