Як дитині не упустити знання і вивчити англійську на карантині

Англійський для дітей на карантині

До карантину і самоізоляції не був готовий ніхто. Особливо складно доводиться в цих обставинах батькам, адже всі мами і батьки розуміють: заміна навчання на багатогодинні ігри на гаджетах ні до чого доброго не приведуть. Як же тоді дитині не упустити знання і вивчити англійську на карантині? Пропонуємо гідну альтернативу такому проведення часу: англійська для дітей на карантині.

Чим небезпечний карантин для дитини?

З одного боку, самоізоляція – досить важкий період, в тому числі і для дітей, які звикли до певного розпорядку і активного способу життя. Звичайно, намагаються організувати дистанційне навчання, але по ефективності його поки не зрівняти з реальним відвідуванням навчальних занять. Та і контролювати процес отримання знань в цьому випадку дуже складно.

В результаті рівень знань у дитини залишається тим же, з яким він пішов на карантин. І це ще у кращому разі, адже знання з часом втрачаються, якщо їх не використати на практиці. У вивченні іноземної мови це відчувається дуже сильно, особливо на тлі однолітків, які вирішили не втрачати час даремно і згаяти карантинний час з користю.

Рано чи пізно самоізоляція закінчиться, і ось тут діти, які займалися мовою, опиняться у виграші. А іншим доведеться шукати способи спочатку відновити колишні знання, і тільки потім отримувати нові.

Як дитині вивчити англійську на карантині?

Але у кожної проблеми є рішення. Пропонуємо не зневірятися і не намагатися самостійно організувати для дитини якусь подібність зайняття, якщо ви, звичайно, не викладач англійської мови. Є куди простіший і ефективніший спосіб, як дитині вивчити англійський на карантині: досить записати її в навчальний центр, і дати їй можливість помітно підвищити свій рівень і не вирачати час дарма.

У мовних центрах враховані усі особливості сьогодення і організоване зайняття в різних форматах:

  • Групові онлайн-уроки для дітей;
  • Навчання в групах в гібридній формі (онлайн + офлайн);
  • Індивідуальні заняття з викладачем онлайн / офлайн;
  • Гібридний формат індивідуального навчання у поєднанні онлайн та офлайн

Головний плюс усіх цих варіантів – зайняття з професійними викладачами мовного центру, які здатні оцінити реальний рівень знань, знайти пропуски і успішно заповнити їх.

Вигоди і переваги

Навчання в мовному центрі – це гарантія результату, завдяки високому професіоналізму і переконливому досвіду викладачів. Офлайн навчання побудоване так, щоб захопити і зацікавити кожну дитину. Навчання може бути веселим, але при цьому максимально ефективним, ви зможете переконатися в цьому на власному досвіді.

Онлайн-формат має свої переваги:

  • Дитині не доведеться витрачати час на дорогу і контактувати з людьми в транспорті;
  • Графік зайняття можна підлаштувати так, щоб зручно було і юному учневі, і усій його сім’ї;
  • Удома перед комп’ютером, в звичній обстановці діти почувають себе більше розкуто і спокійно, не турбуються і не переживають, тобто не відволікаються від зайняття і краще засвоюють матеріал;
  • Викладач присилає завдання, перевіряє їх, у дитини у будь-який момент є можливість уточнити щось, поставити питання.

Зайняття в групах дуже актуальні під час карантину. Це хороша можливість спілкування, у тому числі англійською мовою, знайомство з новими людьми. Коли онлайн-навчання поєднується з уроками “в реалі”, вживаються усі заходи для захисту від поширення інфекції, створюється максимально безпечна обстановка.

У індивідуального навчання теж є свої плюси. Уся увага викладача зосереджена на одному учневі, є можливість повторно проходити теми, які виявилися складними для розуміння, змінювати програму в міру необхідності.

Приходьте в Number One! Ми точно знаємо, як вивчити англійську на карантині, згаяти цей час на отримання нових мовних навичок, які обов’язково згодяться в майбутньому, незалежно від того, як довго продовжиться самоізоляція. І ми готові поділитися цими знаннями з кожним з вас!

Українська